Marta Ceglarz-Borowska – adwokat

Adwokat wpisany na listę adwokatów przez Wielkopolską Izbę Adwokacką w Poznaniu.

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. W latach 2005-2012 współpracowała z jedną z najbardziej znanych kancelarii adwokackich w Poznaniu specjalizując się w sprawach cywilnych i rodzinnych.

Reprezentuje osoby fizyczne oraz przedsiębiorców w postępowaniach sądowych i przed organami administracji publicznej. W kancelarii zajmuje się również sprawami karnymi.

 

dr Grzegorz Borowski – radca prawny

Doktor nauk ekonomicznych, radca prawny. Ukończył studia prawnicze i podyplomowe studia z zakresu prawa europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz studia doktoranckie na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wpisany na listę radców prawnych przez OIRP w Poznaniu (2005 r. – nagroda za egzamin radcowski złożony z najlepszym wynikiem). Autor kilkunastu publikacji z zakresu rynków kapitałowych, w szczególności dotyczących funduszy inwestycyjnych.

Od dziesięciu lat świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, głównie spółek z sektora finansowego oraz sektora nieruchomości.